Sauna

Forum z przydatnymi i ciekawymi artykułami poświęconymi branży meblowej. Artykuły na temat stolarstwa, mebli drewnianych, polskich mebli, technologii drewna.
juliana

Sauna

Postautor: juliana » 09 paź 2020, 7:42

Cześć forumowicze! Dzisiaj przychodzę do was z nieco innym tematem. Otóż ostatnio miałam okazję być razem z rodziną na trzydniowym wyjeździe. Mieszkaliśmy podczas pobytu w drewnianych domkach. Tam gospodarz miał też wybudowaną saunę. Tak mi się to rozwiązanie spodobało, że pomyślałam o takiej saunie u siebie w ogrodzie. Teraz mam do was pytanie moi drodzy, czy ktoś z was miał może okazję stawiać coś takiego u siebie? Przyznam się wam, że już trochę sama szukałam i znalazłam taką https://www.domki-sodas.pl/37-sauny-i-balie ofertę. Jak myślicie, lepiej sprawdziłaby się wersja nowoczesna czy może beczka? Powiem wam, że ta nowoczesna bardzo przypadła mi do gustu, jednak wersja z beczką też ma swój urok. Ach, sama nie wiem co wybrać! Jak mieliście okazję stawiać coś takiego, to dajcie znać. Wszystkie wskazówki, porady i dodatkowe informacje będę mile widziane. Dziękuję też za rekomendacje i pomoc w realizacji celu, jakim jest własna sauna. Jestem też ciekawa, czy wy myślicie o korzystaniu z sauny. Dajcie znać! Dzięki za rekomendacje forumowicze!

Wróć do „Artykuły - meble drewniane, technologia drewna”