Czy warto robić meble na zamówienie

Forum z przydatnymi i ciekawymi artykułami poświęconymi branży meblowej. Artykuły na temat stolarstwa, mebli drewnianych, polskich mebli, technologii drewna.
Mateusz
Posty: 40
Rejestracja: 02 lip 2013, 15:07
Kontaktowanie:

Czy warto robić meble na zamówienie

Postautor: Mateusz » 24 lip 2015, 8:55

Większość z nas chciałaby mieszkać wraz ze swoją rodziną w pięknym domu/mieszkaniu. Świetna lokalizacja, dostęp do zieleni, bezpieczne otoczenie, względnie bliska odległość do sklepów i instytucji publicznych, zadbane podwórko i niesamowicie urządzone wnętrze. Marzenia się spełniają! Dzięki meblom drewnianym wytwarzanym na zamówienie, możemy zrealizować piękne i oryginalne wnętrze naszych czterech ścian, sprawić, by każdy mebel był niezwykły i zapadał w pamięci odwiedzających nas gości.

Przeczytaj cały artykuł na stronie:
http://www.zrobionezdrewna.pl/blog/mebl ... zamowienie

Obrazek
Fabryka mebli drewnianych
www.zrobionezdrewna.pl
pasjamoto
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2015, 8:59

Re: Czy warto robić meble na zamówienie

Postautor: pasjamoto » 21 gru 2015, 9:11

Właśnie się wprowadziłem do nowego domu:) Duża powierzchnia i konieczność wyposazenia wnetrza. Znalazłem w Szczecinie fachowca z własna lakiernią, super ceny, dobrze podpowiadał . Dużo porad znalazłem na tym forum. Generalnie miałem problem z przewiezieniem starych mebeli. Jedna z firm ostro mi zniszczyła. Przy remoncie nerwy, na koniec jeszcze tego brakowało. Jestem zadowolony z ludzi na których natrafiłem później samochody dostawcze.
maniakierowania
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2016, 13:25
Kontaktowanie:

Re: Czy warto robić meble na zamówienie

Postautor: maniakierowania » 18 lis 2016, 13:32

[quote=pasjamoto]Właśnie się wprowadziłem do nowego domu:) Duża powierzchnia i konieczność wyposazenia wnetrza. Znalazłem w Szczecinie fachowca z własna lakiernią, super ceny, dobrze podpowiadał . Dużo porad znalazłem na tym forum. Generalnie miałem problem z przewiezieniem starych mebeli. Jedna z firm ostro mi zniszczyła. Przy remoncie nerwy, na koniec jeszcze tego brakowało. Jestem zadowolony z ludzi na których natrafiłem później samochody dostawcze.


Możesz im wytoczyć proces z powództwa cywilnego. [/quote]
Wypożyczaj dobry zwyczaj. Wynajem samochodów
maniakierowania
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2016, 13:25
Kontaktowanie:

Re: Czy warto robić meble na zamówienie

Postautor: maniakierowania » 18 lis 2016, 13:34

[quote=Mateusz]
Większość z nas chciałaby mieszkać wraz ze swoją rodziną w pięknym domu/mieszkaniu. Świetna lokalizacja, dostęp do zieleni, bezpieczne otoczenie, względnie bliska odległość do sklepów i instytucji publicznych, zadbane podwórko i niesamowicie urządzone wnętrze. Marzenia się spełniają! Dzięki meblom drewnianym wytwarzanym na zamówienie, możemy zrealizować piękne i oryginalne wnętrze naszych czterech ścian, sprawić, by każdy mebel był niezwykły i zapadał w pamięci odwiedzających nas gości.

Przeczytaj cały artykuł na stronie:
http://www.zrobionezdrewna.pl/blog/mebl ... zamowienie

Obrazek[/quote]
Kapitalne meble. Ceny lepsze niż w BRW i innych Agatach . Już znalazłem kolekcję, którą zapewne kupię.
Wypożyczaj dobry zwyczaj. Wynajem samochodów
Wmilena
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2016, 9:08

Re: Czy warto robić meble na zamówienie

Postautor: Wmilena » 23 lis 2016, 9:13

moim zdaniem warto, a szczególnie do kuchni. najlepszy sposób na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. ja zawsze zamawiałam u zaufanego stolarza u nas w mieście, ale niestety rok temu zamknął działalność i zastanawiam się nad zamówieniem mebli internetowo na wymiar (głównie cena do mnie przemawia).
Marek_L
Posty: 2
Rejestracja: 16 gru 2016, 9:07

Re: Czy warto robić meble na zamówienie

Postautor: Marek_L » 16 gru 2016, 9:23

Meble na zamówienie zawsze dają ten komfort, że nie trzeba kombinować z ich spasowaniem. Dodatkowo sam wybierasz z czego mają być wykonane. Kilka razy zdarzyło mi się, że w sieciówce próbowali mi wepchnąć totalne sito. Na poważnie zaczęliśmy się zastanawiać nad meblami na zamówienie, kiedy chcieliśmy meblować nasz pensjonat. Stwierdziliśmy, że lepiej zainwestować raz więcej i mieć spokój na dłuższy czas. Wiadomo, nie każdy turysta szanuje czyjąś własność. Nasz wybór padł na meble drewniane, trzeba tylko było znaleźć dobrego producenta. Dziś nasze meble mają już 5 lat i nadal cieszą oczy.

Wróć do „Artykuły - meble drewniane, technologia drewna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości