Nowe mieszkania na sprzedaż

Aranżacja wnętrz. Style wnętrz. Pomysły, dyskusje.
uttramokk
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:32

Nowe mieszkania na sprzedaż

Postautor: uttramokk » 29 gru 2016, 17:05

Szukacie dobrej jakości mieszkań na sprzedaż w Poznaniu, Warszawie czy Wrocławiu ? Osobiście polecam ofertę dewelopera Ronson, nowe mieszkania w poznaniu który posiada świetnej jakości mieszkania na sprzedaż, genialne budownictwo, świetna okolica i nieźle wyposażone mieszkania !
Rudzia
Posty: 13
Rejestracja: 29 gru 2016, 9:13

Re: Nowe mieszkania na sprzedaż

Postautor: Rudzia » 04 sty 2017, 3:41

Chętnie zobaczyłabym, jak zaprojektowali łazienki, bo rzadko kiedy podobają mi się łazienki od dewelopera. Piękna jest taka czarna szafka pod umywalkę https://www.castorama.pl/produkty/urzad ... walke.html a większość mieszkań jest zrobiona na biało. Wielka szkoda.
Wiśniewska
Posty: 4
Rejestracja: 03 lut 2017, 10:55

Re: Nowe mieszkania na sprzedaż

Postautor: Wiśniewska » 03 lut 2017, 14:57

Ja szukam czegoś w Warszawie i nie umiem się zdecydować. Biorę pod uwagę segmenty Wawer i mieszkanie w centrum, ale mieszkanie w centrum jest - uwaga - ponad 2 razy droższe! Rozumiem, że centrum, ale cena wydaje mi się przesadzona, bo ani standard, ani metraż nie zasługuje na aż taką kwotę. I chyba rzeczywiście pożegnam się z marzeniami o mieszkaniu w centrum i wybiorę Wawer. Fajna dzielnica, chociaż wcześniej nie myślałam wcale o mieszkaniu w domu, jednak wszyscy znajomi mówią, że mam brać i się nie zastanawiać :lol: Chyba liczą na wspólne grillowanie ;)
Nireile2
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2017, 11:39

Re: Nowe mieszkania na sprzedaż

Postautor: Nireile2 » 16 lut 2017, 12:31

Teraz nie opłaca się kupować mieszkania...
Człowiek szlachetny wymaga tylko od siebie, prostak wszystkiego wymaga od innych.
Radz42
Posty: 5
Rejestracja: 17 lut 2017, 15:45

Re: Nowe mieszkania na sprzedaż

Postautor: Radz42 » 17 lut 2017, 19:27

Ja popieram w 100% przedmówcę ;) Nic dodać, nic ująć :D
Miło było się poznać kolego. Pozwól, że udzielę ci rady: nawet o tym nie myśl. Spróbujesz z nią czegoś, a wysterylizuję cię gołymi rękami!

Wróć do „Aranżacja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości